Wywoływać zdjęcia ślubne czy nie?

wywoływanie zdjęć ślubnychJeśli wybieracie dla siebie ślubnego fotografa bardzo często zastanawiacie się również czy zdecydować się na to, by je drukować, jeśli będą w formie elektronicznej? Trzeba rozważyć obie strony tej sprawy. Z jednej strony czy będzie czas na to, by samodzielnie wybierać zdjęcia, które nadawać się będą do fotoksiążki? Z drugiej natomiast czy zdjęcia, które będą na płycie DVD bądź też w komputerze będą bezpieczne. Jak wiadomo komputery a także płyty DVD mogą się niszczyć a co za tym idzie możemy stracić zdjęcia, których odczytanie stanie się niemożliwe. Zwrócić również należy uwagę na to, że zdjęcia w albumie mają swój wyjątkowy charakter i pięknie się prezentują. Wieczorem w wolnych chwilach zawsze będzie można wziąć do ręki album i razem go obejrzeć. Decydując się na wywołanie zdjęć trzeba się również zastanowić jaka forma oprawy będzie najlepsza.

Mamy trzy propozycje:

Album klasyczny

Album klasyczny najczęściej opiera się kartonowych stronach, które są od siebie oddzielone pergaminem. Zdjęcia do takiego albumu się wkleja przy użyciu nalepek bądź kleju. W przypadku takiej formy wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest wklejenie jednej dużej odbitki. Niekiedy jedynak coraz częściej ludzie decydują się na to, by na takiej stronie umieszczać nawet kilka zdjęć. Różnie można również dobierać okładki do takiego albumu. Estetycznych propozycji jest bardzo wiele i każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Fotoksiążka

Oferowane nam fotoksiążki to ciekawa propozycja, w ramach której drukuje się zdjęcia na zszytych bądź też sklejonych kartkach według jednego brzegu. Strony takie mają gramaturę na poziomie około 150-220 g/m2. Używa się do tego papier kredowy. Zdjęcia można tam samodzielnie ustawiać według własnych upodobań.

Fotoalbum

ślub w fotoksiążceFotoalbum to wyjątkowa propozycja, która prezentuje się doskonale i wykonana jest na jednym arkuszu papieru. Taki arkusz papieru tworzy jedną płaską powierzchnię, na której zdjęcie tworzy jednolitą estetyczną całość. Strony w tym przypadku są bardzo grube na poziomie 800 g/m2. Kartki tam są wyjątkowo sztywne. Zdjęcia można ustawiać samodzielnie według pomysłu. Poza tym można również decydować się na to, by jedno z najlepszych zdjęć przygotować sobie również na płótnie, co także będzie prezentować się ciekawie.