Ironmark wita Elizabeth Blottenberger, 25-letniego eksperta w dziedzinie druku.

ELIZABETH BLOTTENBERGER DOŁĄCZA DO ZESPOŁU SPRZEDAŻY IRONMARK

(Annapolis Junction, MD - 23 maja 2022) - Lider branży druku i komunikacji, Ironmark, ogłasza zatrudnienie Elizabeth Blottenberger w celu dalszego rozwoju zespołu sprzedaży Ironmark.

W poprzednich rolach w głównych amerykańskich firmach poligraficznych, Blottenberger współpracowała z klientami od firm rozpoczynających działalność do firm z listy Fortune 500. Dołączyła do zespołu firmy Ironmark ze względu na kompletny pakiet ofert, obejmujący kreatywne projektowanie, marketing cyfrowy, druk offsetowy, cyfrowy i wielkoformatowy, produkty promocyjne i projektowanie imprez, a także logistykę, magazynowanie i dostawę zaprojektowaną w celu spełnienia i przekroczenia najmniejszych i najbardziej skomplikowanych celów klienta.

Blottenberger poświęciła swoją karierę branży poligraficznej i potrzebom swoich klientów. Od ponad 25 lat wprowadza do obsługi klienta podejście oparte na rozwiązaniach. Podczas analizowania ogólnych potrzeb, opracowywania planu od początku do końca, skutecznie komunikuje się, popiera, rozwiązuje problemy i realizuje je w imieniu swoich klientów. Z niecierpliwością oczekuje na wniesienie tego szerokiego zakresu doświadczenia do klientów Ironmark.

Prezes Ironmark, Matt Marzullo zauważył: "Unikalna mieszanka wieloletniego doświadczenia i przywództwa Elizabeth, połączona z jej zdolnością do nawiązywania kontaktów z dzisiejszymi marketerami sprawia, że jest ona potężną siłą i mile widzianym dodatkiem do zespołu sprzedaży Ironmark".

Blottenberger będzie raportować do Scotta Kravitza, SVP of Sales dla Ironmark, i pracować nad sprzedażą na poziomie przedsiębiorstwa i rozwojem biznesu dla firmy.

###

O firmie Ironmark

Od ponad 60 lat firma Ironmark jest liderem w branży usług druku i komunikacji w regionie Mid-Atlantic, zapewniając klientom solidne partnerstwo, które prowadzi do kreatywnych, potężnych wyników w sposób skuteczny i efektywny. Firma specjalizuje się w kreatywnym projektowaniu, druku cyfrowym i offsetowym, druku wielkoformatowym, projektowaniu wydarzeń, produkcji i instalacji oznakowań, produktach promocyjnych, marketingu cyfrowym, tworzeniu stron internetowych, handlu elektronicznym i rozwiązaniach logistycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ironmarkusa.com.