Graph Expo Highlight: Xerox CiPress® 500 Production Inkjet System. Co to oznacza dla Ciebie?

Napisane przez Joel Basa, e-Marketing Manager w Xerox Corporation Xerox CiPress® 500 Production Inkjet System debiutuje w Ameryce Północnej. Specyfikacja mówi sama za siebie:

    500 stóp lub 2180 pełnokolorowych stron na minutę (podwójny silnik) Pierwsza szybka bezwodna drukarka atramentowa Samomonitorowanie i automatyczna korekta kontroli produkcji Opatentowana technologia stałego atramentu Możliwość używania taniego, zwykłego papieru bez przesiąkania Xerox GMC IntegratedPlus napędza wzrost wolumenu i przychodów

Już sama nazwa CiPress - pochodna od Cypress, jak w drzewie, jest symbolem koloru, energii i stabilności. Przywodzi na myśl obraz "Samotnego Cyprysa", który rozwija się w suchych warunkach, jest niezwykle żywotny i wymaga bardzo niewielkiej konserwacji. Jest to potężna ikona wzrostu. Na targach Graph Expo zaprezentujemy jednosilnikową konfigurację duplex, abyś mógł zobaczyć ją na własne oczy. Mam nadzieję, że będziecie mogli ją zobaczyć. Odwiedzając targi Graph Expo, z pewnością zadają sobie Państwo pytania, takie jak:

    Na jakich celach biznesowych muszę się skupić? Jak mogę poprawić wydajność mojego warsztatu? Jakich nowych ofert oczekują moi klienci? Jak mogę stać się bardziej rentowny?

CiPress 500 jest kompletnym rozwiązaniem, aby odpowiedzieć na te pytania. Xerox IntegratedPlus zapewnia stałą jakość, dwukierunkową komunikację danych, redukcję kosztów i mniej możliwości popełnienia błędów w serii drukowania. Połączenie przepływu pracy z potężnym silnikiem tworzy prawdziwie zautomatyzowaną fabrykę dokumentów i ustawi Twoją firmę do przechwytywania bardziej dochodowych zadań i produkowania ich bardziej wydajnie i ekonomicznie. Co taka przełomowa technologia oznacza dla Twojej firmy? Jakie możliwości otwiera? Co CiPress oznacza dla Ciebie? Jesteśmy ciekawi. Napisz nam na Twitterze swoje przemyślenia na temat CiPress 500 używając #XeroxGraphExpo, a my umieścimy je na naszej ścianie Social Media w Graph. Weźmiemy nawet udział w konkursie, w którym możesz wygrać jeden z czterech iPadów. Tweet Away i do zobaczenia na Graph Expo!