9 rzeczy, których może brakować Twojemu dostawcy portalu Web-to-Print lub systemowi marketingowemu

Zmiana może być trudna. Ale gdy korzyści w dłuższej perspektywie są ogromne, zmiana może być warta bólu. Skąd więc wiadomo, że nadszedł czas na zmianę dostawcy portalu web-to-print lub usprawnienie systemu marketingowego? Wszystko sprowadza się do łatwości, efektywności i produktywności. Jeśli drukarnia reaguje zbyt wolno, realizacja zleceń trwa zbyt długo, a realizacja zamówień jest przekazywana innej firmie, nadszedł czas, aby znaleźć dostawcę usług web-to-print, który będzie dla Ciebie najlepszy. Inteligentny i skuteczny partner portalu może sprawić, że te problemy znikną i zaoferuje Ci opartą na chmurze przestrzeń do przechowywania, automatyzacji, personalizacji, zamawiania i drukowania Twoich materiałów marketingowych.

Firma Ironmark zmienia reguły gry, jeśli chodzi o dostawców portali web-to-print. Nasze korzenie wywodzą się z branży poligraficznej, więc doskonale czujemy się na tej arenie. Jesteśmy pasjonatami marketingu i realizacji zamówień, więc możemy zapewnić Ci fachową wiedzę również w tym zakresie. A co najlepsze, wniesiemy do stołu naszą strategię gry i umiejętności w zakresie obsługi klienta. Stajnia utalentowanych kreatywnych profesjonalistów firmy Ironmark może pomóc Ci w tworzeniu i zarządzaniu zasobami marketingowymi, które są potrzebne do prowadzenia działalności. A my zbudujemy niestandardowy portal internetowy, który to umożliwi.

Bez zmian, bez korzyści: Nowy sklep internetowy dla zwycięzców

Czy Twój obecny dostawca usług web-to-print lub system zarządzania zasobami marketingowymi oferuje te kluczowe rozwiązania, czy może tracisz na łatwości, efektywności i zwiększeniu produktywności?

Powiązane: Jak portal Web-to-Print może oszczędzić Ci pieniędzy

1. Pełna personalizacja

Portal internetowy Ironmark nie jest zwykłym portalem z półki. Dokładnie wiemy, jak należy zorganizować zasoby marketingowe klienta i tworzymy portal dla niego. Możemy również napisać kod dla Twoich zasobów cyfrowych. Dzięki takiemu poziomowi dostosowania, marketing osiąga nowy poziom skuteczności.

2. Obsługa klienta, która powali Cię na kolana

Dajemy ludziom to, co najlepsze, na czym się opieramy. Naszym celem jest bycie partnerem klienta podczas każdego doświadczenia. Oznacza to, że możesz liczyć na jeden punkt kontaktowy z Partnerem Ironmark, który będzie pomagał Ci w realizacji każdego projektu i przyczyni się do Twojego sukcesu marketingowego.

3. Nieprzeciętny marketing

Jako uznana firma marketingowa dysponujemy kreatywnym personelem, który może wzmocnić Twój marketing za pomocą przełomowych reklam, stron internetowych, materiałów POS, broszur, oznaczeń na targach, filmów, materiałów promocyjnych i wielu, wielu innych. Dzięki kreatywnym elementom, które sprawią, że Twoja marka będzie śpiewać, Twój portal będzie gotowy na sukces.

4. Zakupy online w jednym miejscu

W przeciwieństwie do innych dostawców, u nas wszystko jest od zupy do orzecha. Robimy wszystko pod jednym dachem, dzięki czemu możesz połączyć usługi, oszczędzając czas i pieniądze. Od tworzenia materiałów, przez druk na żądanie, po magazynowanie, wysyłkę i kompleksową kontrolę zapasów - robimy rzeczy, których inne sklepy po prostu nie potrafią. Pomaga to kontrolować jakość i spójność przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Mówiąc o....

5. Większa wydajność

Współpraca z nami przynosi realne, wymierne oszczędności. Wyeliminujesz wielokrotne opłaty za konfigurację, które mogą być ponoszone w przypadku współpracy z różnymi dostawcami w różnych lokalizacjach. Możesz zautomatyzować takie funkcje, jak ponowne zamówienia, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Pomożemy Ci również uzyskać znaczne oszczędności dzięki drukowaniu z wyprzedzeniem - a nadwyżki możemy przechowywać na później bez żadnych opłat.

6. Szybki czas reakcji i zlecenia zmian

Podczas gdy inne firmy mogą potrzebować nawet dwóch tygodni na wprowadzenie zmian w drukarni, my zobowiązujemy się do wprowadzenia tych zmian w ciągu dwóch dni. Dysponujemy personelem, sprzętem i siłą napędową, które pozwalają nam to osiągnąć za każdym razem.

7. Łatwy interfejs

Na ile przydatny jest portal web-to-print, jeśli Ty i Twoi pracownicy macie trudności z jego obsługą? Dzięki interfejsowi, który został zaprojektowany jako intuicyjny, firma Ironmark może sprawić, że Twój zespół szybko zacznie działać. Oferujemy łatwe i przystępne opcje szkoleniowe, aby wszyscy członkowie Twojego zespołu mogli się z nim zapoznać, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

8. Doskonałe możliwości wyszukiwania i śledzenia

Twój system marketingowy ma już wiele ruchomych części, w tym różne formy mediów, różne wersje materiałów i różne kampanie. Jeśli doda się do tego wiele lokalizacji próbujących korzystać z różnych elementów, może to prowadzić do błędów. Dzięki naszemu repozytorium można w prosty sposób uporządkować różne dokumenty i formaty, aby były łatwo dostępne i aktualne. Rozbudowane narzędzie wyszukiwania ułatwia wyszukiwanie, a nasze narzędzia analityczne pomogą Ci śledzić, co działa, a co nie, w czasie rzeczywistym.

9. Pełna skalowalność

Piękną cechą tego systemu jest to, że jest on w pełni skalowalny. W miarę rozwoju firmy i nabywania lub budowania nowych biur można je z łatwością włączać do portalu. Może on obsługiwać praktycznie nieograniczoną liczbę materiałów, a my możemy skonfigurować sklep tak, aby każdy, kto potrzebuje dostępu, miał go pod ręką.

Rozpocznij pracę z potężnym narzędziem Web-to-Print

Gdy skomplikowane przepływy pracy, nieefektywne procesy i utrata wydajności stają się uciążliwe, nadszedł czas, aby przejść na nowy portal Web-to-Print. Po wyjściu z pandemii jest to doskonały moment, aby zastanowić się, co się sprawdziło, a co nie, a następnie odświeżyć dostawców, aby rozwijać i ulepszać procesy. Jesteśmy tutaj i służymy pomocą, gdy tylko klient będzie gotowy do rozpoczęcia pracy. Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązanie web-to-print firmy Ironmark może przynieść łatwość, efektywność, produktywność i zespół, który może zmienić całą grę marketingową. Czasami zmiana może być (naprawdę) dobra.